ucuz nakliyat

Başakşehir Evden Eve Ucuz Nakliyat

başaksehir ucuz nakliyat

Başakşehir Ucuz Nakliyat, İstanbul Kent Nakliyat bünyesinde uzun zamandan beri hizmet vermektedir. Firmamız her geçen gün biraz daha büyüyerek, müşterilerinizin güvenine layık olma yolunda ilerleyerek, neredeyse İstanbul’un tamamında ucuz nakliyat, ofis ve büro taşıma, parça eşya taşıma ve şehir içi nakliyat konularında hizmet vermektedir. Şirketimiz işlerine verdiği önemi elinde bulunan yetki belgeleri ile de göstermektedir. İstanbul Kent Nakliyat olarak evden eve taşıma için gerekli olan K1 ile fabrika taşıma ya da büyük organizasyonların taşınma işlemleri için gerekli olan K3 yetki belgesi, işimizin garantisini gösterir. Ayrıca taşıma işlemlerimiz sırasında olabilecek herhangi bir zararı önlemek adına müşterilerimizin eşyaları için uyguladığımız sigorta uygulaması da bize neden güvenmeniz gerektiğinin bir kanıtıdır.

başakşehir ucuz nakliyat

Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Başakşehir Nakliyat şirketimiz için çalışma sistemi, belli bir plan ve program çerçevesinde yürütülmektedir. Bu sisteme göre uzman ekiplerimiz, bize nakliye işlemi için müracaat eden müşterilerimizin bulundukları mekana giderek, adres ve konum belirler. Daha sonra evde taşınacak ya da toplanacak eşya, montajı sökülecek eşya var ise bunları belirlerler. Bu ön tespit çalışması şirketimizin prensibi olup, aracımızı ve çalışacak ekip arkadaşlarımızı buna göre yönlendirir. Bütün detaylar belli olduktan sonra belirli bir fiyat şirketimizce siz müşterilerimize sunulur. Teklifimiz sizce de uygun ise buna göre randevu zamanı belirlenir. Belirlenen zamanda ekip arkadaşlarımız adresine gelerek, montaj sökme ve eşya paketleme ve kolileme işlemlerine başlarlar. Burada eşyalara göre ambalaj malzemesi uygulanmasıdır. Sağlam olarak yapılan kolileme işlemleri tamamlandıktan sonra uygun yollar ile aracımıza istifleme yapılmaya başlanır. Burada ise amaç hiçbir eşyaya zarar vermeden doğru bir şekilde istifleme yapılabilmesidir. Yanlış yapılacak paketleme ya da istifleme eşyalarınızın zarar görmesine neden olabileceği için burada ki uygulama oldukça önemlidir. En sonra yeni adrese nakledilen eşyaların ne şekilde taşınması gerekiyor ise o yöntem kullanılarak nakledilme işlemi bitirilir. En sonunda da montajı gereli eşyaların montajı yapılarak, eşyalar için belirlenen yerlere konulur ve paketler açılarak yerleştirilir.

İstanbul Kent Nakliyat firmamız görüldüğü gibi her zaman düzenli ve profesyonel bir şekilde işlerini yürütmektedir. Bizim tüm şubelerimizde olduğu gibi Başakşehir Nakliyat şubemizde aynı titizlikle çalışmaktadır.

Mesaj Gönder!
1
Nakliye Hizmetine Mi İhtiyacınız Var?
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?