ucuz nakliyat

Hakkımızda

Evden eve taşımacılık hizmetlerinde deneyimi ile fark yaratan İstanbul Ucuz Nakliyat sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek müşteri memnuniyeti sağlar. Kaliteli hizmetlerini modern yöntemleri kullanarak sunan şirket pek çok müşteri için stresli olan taşınma sürecini keyifli bir yenilik olarak uygular. Eşyaların eski adresten alınarak yeni yerine sorunsuz ve hasarsız taşınmasını sağlayan ekipleri işlerini güler yüzle yapar.

%100 müşteri memnuniyeti hedefi ile çalışan şirket, işinde kazandığı deneyimi sorumluluk alarak gösterir.

  • Evden eve taşımacılık
  • Ofis taşımacılığı
  • Kişisel eşya taşıma
  • Şehir içi nakliye ve
  • Şehirlerarası nakliye hizmetleri ile müşterilerinin taleplerini en ideal seviyede karşılayan şirket düşük maliyetli hizmetlerini güvenilir bir ortamda sunar.

Referanslarının ortak noktası şirketin dürüst, güvenilir ve temiz iş çıkardığı yönündedir. Müşteri memnuniyetine önem veren İstanbul Ucuz Nakliyat farklı bölgelerde hizmet vererek sizleri yeni adresinize profesyonel hizmet seçenekleri ile taşır.

Anadolu Yakası’ndan Avrupa Yakası’na kadar pek çok farklı noktada hizmet veren şirketimiz müşterileri nerede olursa olsun istedikleri hizmeti ayaklarına götürür. Maltepe’den Ümraniye’ye, Esenyurt’tan Bağcılar’a, Başakşehir’den Eyüp’e kadar istediğiniz her yere ve her yerden özenle taşınmanızı sağlayan şirketimiz tüm taşınma işlerini sizin yerinize organize eder.

Hizmet verdiğimiz Istanbul Ucuz Nakliyat ilçeleri;

Anadolu Yakası Hizmet Bölgelerimiz
Avrupa Yakası Hizmet Bölgelerimiz

istanbul ucuz nakliyat

Vizyonumuz
Teknolojinin sunduğu nimetlerden en ideal şekilde yararlanmayı etkili şekilde bilen şirketimiz sunduğu hizmetler ile müşterilerinden beğeni toplamak için çalışır. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürülen işler sebebiyle sektörde tercih edilen ve beğenilen bir firma olarak yer eden şirketimiz dünyada yaşanan gelişmeleri yakından takip ederek işine başarıyla aktarır. Özellikle paketleme ve paketleme malzemeleri konusunda en doğru seçenekleri doğru ürünler ile buluşturan ekiplerimiz bu aşamada yaşanabilecek hasarların baştan ortadan kalkmasını sağlamaktadır. İnsan gücü ile yürütülen işlerimizde yatırımımızı elemanlarımıza ve gelişimlerine yaparak uzun yıllar boyu süren belli bir standart yakalarız.

Misyonumuz

İstanbul Kent Nakliyat belgeli olarak çalışır ve ticari geleneklere uygun olarak davranır. Müşterilerimizin güvenini ve memnuniyetini kazanmak ekiplerimizi hedefleri arasında üst sıralarda yer almaktadır. İşinde uzman paketleme ekipleri, taşıma elemanları, güler yüzlü yöneticileri ile yaptığı her işte fark yaratmayı hedefleyen şirketimiz verdiği hizmetler ile sorunsuz taşınma süreci yaşamanızı sağlar.

Yeni adresinize planladığınız şekilde yerleşmenizi ve bu başlangıcın keyifli bir şekilde tamamlanmasını sağlayan ekiplerimiz siz bitti diyene kadar yanınızdan ayrılmaz. Taşınmanın gerçekleşeceği gün sadece size özel eşyaları alarak eski adresinizden ayrılabilir ve yeni evinizin tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz. Yöneticilerimiz yaptığı eşya tespit çalışması ile işimizi planlar ve gerekli eleman sayısı ve aracımızın büyüklüğünü belirleriz. Araçlarımızın tamamı kendi şirketimize aittir ve araç içi gerekli düzenlemeler yapılmıştır. Araçlarımıza ve içine temiz bakar ve eşyalarınızın alındığı gibi teslim edilmesini sağlarız. Fiziki ve ruhsal anlamda son derece yorucu bir süreç olan taşınma günü ekiplerimiz size az iş düşmesi için ellerinden gelenin en iyisini yapar. Taşınma günü için mutabık kalınan gün ve saatte çalışmalarımız başlar ve iş bitene kadar aynı performansla devam eder. Eşyalarınız araca ve yeni adreste de araçtan evin içine taşınırken müşterilerimizin mahremiyetine özen gösterir ve bu süreci hızlı bir şekilde tamamlarız. Sökülerek taşınan eşyalarınız yeni yerinde monte edilir ve belirlenen yere konur, beyaz eşyalarınız ise kullanılabilir halde teslim edilir. Eşyalarınızın taşınması ve yerleştirilmesinin ardından mekânı temizler ve şirketimize ait olan malzemeleri alarak yanınızdan ayrılırız. Yeni adresinizde huzurlu bir yaşam sürmeniz için gösterdiğimiz çaba müşteri memnuniyeti kazanabilmek içindir. Bugüne kadar yaptığımız işler bundan sonra yapacağımız işler için referans niteliği taşımaktadır.

istanbul ucuz nakliyat

Mesaj Gönder!
1
Nakliye Hizmetine Mi İhtiyacınız Var?
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?