ucuz nakliyat

Maltepe Evden Eve Ucuz Nakliyat

maltepe ucuz nakliyat

Ev taşımak psikolojik yönden de fiziksel açıdan da oldukça sinir bozucu ve öte yandan bitkinlik yaratan bir olgudur. Oysaki her işte olduğu gibi nakliye işini de bilen birine bıraktığınızda her şey kendiliğinden çözülebilecektir.  Maltepe ucuz nakliyat yılların verdiği tecrübe ile profesyonel ekip çalışması yaptığından taşınma işlemleriniz oldukça kısa sürelerde, düzgün ve planlı bir şekilde işleyecektir.

Maltepe Evden Eve Ucuz Nakliyat

maltepe ucuz nakliyat

Nakliyat konusunda uzun senelerdir hizmet veren ve bu konuda profesyonel anlamda tecrübesi olan firmamız eşyalarınızı en güvenli şekilde kırıp dökmeden, planlı ve sistematik bir şekilde taşıyacaktır. Öncelikle eşyalarınızı sigortalayarak her şeyi güven altına alacaktır. Bu sayede herhangi bir eşyanız çizilse dahi Maltepe ucuz nakliyat sayesinde tüm kayıplarınız size kuruşu kuruşuna ödenmiş olur. Ekiplerimiz özel elemanlarımızdan seçilmiş olup aralarında taşımacılık konusunda asla tecrübesiz eleman bulunmamaktadır. İşini itinayla yapan elemanlarımız adresinize geldiğinde kendi evinin eşyasını taşıdığı gibi itinalı davranacak ve eşyalarınıza bu ehemmiyeti verecektir. Öncelikle taşınma aşamasından önce  yetkili exper görevlimiz adresinize gelerek sizinde onayınızla taşınacak olan eşyanızı inceler. Eşyanın hangi kattan alınarak hangi kata çıkarılacağı asansör kullanımının mümkün olup olmadığı konusunda incelemeler yapar ve sizlere bir fiyat bedeli çıkarır. Şayet çıkarılan bu fiyat siz müşterilerimiz tarafından da uygun görülmüş ise karşılıklı bir sözleşme imzalanır ve  taşınma bedeli kabul edilmiş olur. Aynı zamanda taşınma günü belirtilmiş olur. Bu aşamadan sonra size düşen sadece arzu ettiğiniz özel eşyalarınızı çantanıza koyarak evden çıkmak olacaktır.

maltepe ucuz nakliyat

Maltepe ucuz nakliyat ekibimiz anlaşılan taşınma tarihinde evinize gelerek tüm taşınma araç ve gereçlerini de yanında getirir. Sonrasında kırılır ya dayanıklı olan tüm eşyalarınızı taşınmak için tasarlanmış balonlu naylonlar, ipler, koli bantları sayesinde sararak ambalajlar. Özel kırılmayı önleyici pet kağıtlar, özel straigth naylonlarla halılarınızdan koltuklarınıza kadar her şeyi koruma altına alan firmamız aynı özenle tüm eşyalarınızı yen evinize kadar taşır ve tekrar bulduğu şekilde monte eder. Teslim aldığındaki gibi de bırakır. Sizlerde firmamızı arayarak güvenli taşıma hizmetlerimizden yararlanabilir ve ekonomik taşıma fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

0 (212) 429 84 13
0 (530) 151 71 13

Mesaj Gönder!
1
Nakliye Hizmetine Mi İhtiyacınız Var?
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?