ucuz nakliyat

Ofis ve Büro Taşıma

Ofis ve Büro Taşıma

Yeni bir adrese taşınmak birçok heyecan yaşanmasını sağlarken aynı zamanda da son derece stresli bir iştir. Özellikle ofis ortamındaki her bir evrakın hiçbir zarara uğramadan ve kaybolmadan taşınabilmesi çok önemlidir. Bu ihtiyacınızı profesyonel bir ekiple karşılamak istiyorsanız siz de İstanbul Kent Nakliyat’ın profesyonel hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Ekiplerimiz eşyalarınızı ofisinizden alır ve güven içerisinde yeni adresinize taşır.

Diğer taşınma işlemlerinden farklı bir deneyim gerektiren ofis ve büro taşımacılığı fazla sayıda malzemenin bir arada bulunması sebebiyle dikkat ister. Bu malzemeler hem maddi hem de evrak olarak önemlidir. Ekiplerimiz, başladıkları her işi son derece titiz bir çalışma ortamı sağlayarak

  • Eksiksiz
  • Hasarsız
  • Hızlı
  • Güvenilir bir şekilde yeni yerine götürür.

Ofisler müşterilerle ilişki kurulan ve faaliyetlerin sürdürüldüğü merkezlerdir. Sadece taşınma sebebiyle işlerin aksamasına izin verilemez. Yasal evrakların, şirkete dair dosyaları ve müşteriler ile yapılan sözleşmelerin bulunduğu ofisleri taşınması ticari faaliyetlerin sürdürülebilmesi açısından son derece önemlidir. Ekiplerimiz taşınma işini ilk önce doğru bir şekilde planlar ve ardından da hayata geçirir.

Diğer nakliye hizmetlerine oranla çok daha teferruatlı olan ofis ve büro taşımacılığı aynı zamanda süre açısından da büyük önem taşır. Taşınmanın gerçekleşeceği gün işlerin devam etmesi zorunludur. Verilecek hizmetin iş hayatını olumsuz yönde etkilememesi gerekmektedir. Eşyalarınızı yerinde tespit eden yönetici kadromuz taşınma gününün detaylı planını yapar ve gerekli olan malzeme, kişi sayısı ve araç teminini sağlar. Yapılacak kusursuz plana uygun olarak tamamlanacak işlerin sorunsuz bir şekilde bitirilmesi sağlanır. Mobilyaların sökülmesi ile başlayan işlemler parçaların numaralandırılması ve ambalajlanması ile sürdürülür. Dosyalar ve değerli evraklar kolilenir ve listelenerek taşınmaya hazırlanır. Araçlara yerleştirilen ürünler belirlenen öncelik sırasına göre yeni adrese taşınır. Ekiplerimiz bir yandan de monte edilen malzemeleri yeniden monte ederken bir grup elemanımızda kolilerin taşınmasını ve ilgili odalara veya bölümlere yerleşmesini sağlar.

Ofislerde çalışma koordinasyonunun bozulmadan gerçekleşmesi gereken taşınma işlemleri ev taşınmasına oranla çok daha fazla ciddiye alınması gereken bir iştir. Yaşanabilecek en ufak aksilik müşteriler ile sorun yaşanmasına neden olabilirken ticari açıdan da kayıpların yaşanmasına sebep oluşturabilir. Firmaların merkezleri konumunda olan ofislerde aksayacak herhangi bir iş dalga şeklinde diğer bölümlere de yansıyacaktır. Ofis ve büro taşıma işlemlerimiz 1 iş günü içerisinde bitirilecek şekilde organize edilmekte ve işlerin devam etmesine imkân tanıyacak şeklide planlanmaktadır.

Ofis ve büro taşımacılığında en önemli konulardan biri de ambalajlamadır. Bu aşamada elektronik cihazların, evrakların ve mobilyaların ayrı ayı ambalajlanması ve paketlenmesi gerekmektedir. Eşyaların bir ofis çalışanlı ile kategorize edilmesi ve bu doğrultuda nakliyeye hazırlanması en ideal olanıdır. Ekipler yine öncelikli malzemelerini belirleyerek yeni adrese ilk gitmesi gereken eşyaları da belirlemelidir. Kısacası taşıma elemanı ve ofis elemanlarının iyi bir şekilde koordine edilmesi taşınma işinin başarıyla gerçekleşmesini sağlayacak en önemli etkendir.

Ofis ve Büro Taşıma

Mesaj Gönder!
1
Nakliye Hizmetine Mi İhtiyacınız Var?
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?