ucuz nakliyat

Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Taşıma

Az miktarda eşyanın taşınma hizmeti olarak açıklanabilecek olan parça eşya taşıma hizmeti ülkemizde pek çok şirket tarafından verilmemektedir. İstanbul Kent Nakliyat olarak müşterilerimizin her talebinde yanında olmak için çalışmalarımızı şekillendiririz.

  • Yazlık eşya taşınması,
  • Öğrenci evi kurulması,
  • Evin bir bölümünün nakledilmesi,
  • Çeyiz taşınması ve
  • Bekâr evi kurulması aşamasında parça eşya taşıma işlemleri yapılabilir.

Özellikle yoğun talep gören şehirlere ve bölgelere sık aralıklarla gerçekleştirdiğimiz parça eşya taşıma hizmetimiz için erken rezervasyon hizmetinden de yararlanabilirsiniz. Parça eşya taşıma işlemlerinde de güvenilir ve kaliteli hizmetler sunan firmamız bu alandaki eksiği karşılamak için gerekli özverili çalışmaları gerçekleştirmektedir.

  • Uygun Fiyatlarla Parça Eşya Taşıma Hizmeti

Hacim olarak bakıldığında bir ev eşyasına oranla daha az yer kaplayan ve bir büyük aracı dolduramayan ihtiyaçlar farklı kişilerin işleri ile birleştirilerek karşılanır. Parça eşya nakliyesi için erken rezervasyon yaptırarak işleriniz aksamadan taşınmayı gerçekleştirebilirsiniz. Gidilecek güzergâhı dikkate alarak yapacağımız yerleştirmeler ile eşyalarınız güven içerisinde ve en hızlı şekliyle istediğiniz adrese teslim edilir. Sevkiyat sıralaması esasına göre yerleştirilen araçlarımız belirtilen gün ve saatte adresinize hasarsız bir şekilde teslim edilir. Parça eşya taşıma hizmetlerimiz de tam kapsamlı olarak verilmektedir. Eşyaların paketlenmesinden modüler mobilyaların sökülmesine, yeni adreste kurulum ve montajdan eşyaların ilgili alanlara yerleştirilmesine kadar her standart işlem bu hizmet seçeneğinde de verilmektedir. Komple bir ev taşırcasına kaliteli hizmetler veren ekiplerimiz ihtiyaçlarınızı karşılamak için gösterdiği çaba ve güler yüzlü hizmet sektörde fark yaratacak kalitededir.

Her geçen gün hizmet yelpazemizi geliştirir ve yaptığımız işlerde farkımızı ortaya koyarız. Verdiğimiz profesyonel hizmetlerden yararlanmak, zamanında teslimat seçeneği ile mağdur olmamak ve 7/24 kesintisiz hizmet almak için bizimle iletişime geçebilir ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Kaliteli hizmetlerimizi piyasadaki en ekonomik bütçeler ile sunar ve hızlı teslimat seçeneğimiz ile işlerinizin aksamadan devam etmesine olanak tanırız. Taşımacılık sektöründeki gelişmeleri yakında izler ve işimize yansıtırız. Dinamik kadromuz ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yapar ve parça eşya taşıma hizmetimizin aynı sıra depolama, ofis taşıma ve şehir içi nakliye hizmetlerinde de güvenilir çözümler sunarız.

Mesaj Gönder!
1
Nakliye Hizmetine Mi İhtiyacınız Var?
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?