ucuz nakliyat

Şehir İçi Nakliyat

İstanbul Kent Nakliyat İstanbul ve tüm ilçelerinde şehir içi nakliye hizmetlerinde güven temeline dayalı olarak işlem yapar. Yapılan sözleşme çerçevesinde verilen fiyat teklifinin dışına çıkılmaz ve müşteriler tamam diyene kadar iş bitmez. Nüfusun kalabalık olduğu şehirlerde bitmeyen taşınma telaşı müşterileri strese sokarken deneyimli ekiplerimiz ile planlı çalışmalar yapar ve hızlı bir şekilde işimizi tamamlarız. Nakliye firması ararken müşterilerin dikkat ettikleri konular arasında verilen fiyat teklifleri gelmektedir. Şirketimiz piyasada rekabetçi ortama zemin hazırlayacak ekonomik bütçeler ile hizmet vererek müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar gerçekleştirir.

Şirketimizi sektörde iş yapılması için gerekli tüm yetki belgelerine sahiptir ve geniş araç filosu ile müşterilerin her talebine cevap verebilecek donanıma sahiptir. Ambalajlama malzemelerimiz her taşınma işinde kişiye özel olarak belirlenir ve eşyalara uygun olan modeller seçilerek yaşanabilecek hasarların minimum seviyelere indirilmesi hedeflenir. Bizimle çalışan müşteriler taşınmanın zorlukları ile karşı karşıya kalmadan yeni adreslerine taşınmanın heyecanını yaşarlar. Belirlediğimiz kalite standartları çerçevesinde sürdürdüğümüz hizmetlerimiz ile çalışmalarımız düzenli bir şekilde gerçekleştirilir. Müşteri kitlemizi geliştirmek en temel hedefimizdir ve bu nedenle yaptığımız her iş referans niteliği taşımaktadır.

Şehir İçi Nakliyat

Taşınma esnasında eşyalarınızın zarar görmeden yeni adrese geçirilmesi ve ev iç düzeninin istediğiniz şekilde yapılması ekiplerimizin öncelikli hedefleri arasında yer almaktadır. Eşyalar araçlarımızın içinde olması gerektiği şekilde yerleştirilir ve sabitlenir. Profesyonel ekipler, konusunda deneyimli teknik kadro ve teknolojik aletler sayesinde yaptığımız işler kaliteli ve güvenli bir şekilde tamamlanmaktadır. Şirketimiz nakliyeyi sadece eşyaların bir yerden bir yere taşınması olarak görmemektedir. Titizlikle verdiğimiz hizmetlerimizde her bir elemanımız elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışır.

Şirket yetkililerinin gerçekleştirdiği ziyaret ile eşya tespiti yapmak öncelikli işimizdir. Bu aşamada vereceğimiz fiyat teklifi de gerçeği yansıtacaktır. Eşya tespiti yaparken taşınma günü gerekli olan eleman sayısını ve kullanılması gereken araç kapasitesini belirler ve tek araç ile sizi yeni adresinize taşırız. Yeni bir yaşamın başlangıcının güzel olması için biz üzerimize düşen görevi harfiyen yerine getiririz. %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yapan İstanbul Kent Nakliyat sektörde tercih edilen bir şirket olarak karşınıza çıkar. Güler yüzlü ve işinde deneyimli kadrolarımız ile verdiğimiz hizmet kalitesini sürekli artırır ve size sadece bir telefon kadar yakın dururuz.

İstanbul’un her bölgesine başarılı bir şekilde gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımız ile güvenilir hizmetler sunar ve bu heyecanla müşterilerimizin memnun olması için gerekli her önlemi işin başında alırız. Hizmetlerimiz tamamen kaliteye odaklanmıştır. Taşınacak eşyaların sigortalanmasından temiz araçlara, kullanılan ambalaj malzemelerinden eğitimli personele kadar her aşamada fark yaratır ve tercih sebebi oluruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre özel çözüm yöntemleri sağlar ve zararların en asgariye inmesi için gerekli tedbirleri işin başında alırız. Hayatınızın en kısa sürede yeniden normale dönmesi için işlerimizi en kısa sürede tamamlar ve evinizi temiz bırakarak adresinizden ayrılırız.

Mesaj Gönder!
1
Nakliye Hizmetine Mi İhtiyacınız Var?
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?