ucuz nakliyat

Ucuz Nakliyat

Taşınma sürecinde yaşanacak sıkıntıları planlı bir çalışma ile en alt seviyelere çekmek İstanbul Kent Nakliyat olarak birinci hedefimizdir. Yaptığımız çalışmalarda titiz bir süreç izler ve eşyalarınızı sigortalayarak yaşanacak maddi kayıpların önüne geçeriz. Tüm nakliyat hizmetlerimizde maksimum güvenlik önlemlerini alır ve uzman kadromuz ile her zaman müşterilerimizin yanında oluruz. Taşınacağınız gün için şimdiden derde düşmeyin. Konusunda deneyimli ekiplerimiz ile size herhangi bir iş düşmeden eşyalarınızı taşır ve yeni yerine yerleştiririz. Size sadece yeni adresinizin keyfini sürmek kalır.

Taşınma esnasında tüm sorumluluk ekiplerimizde olur. İş planımızı eşya tespit için adresinize geldiğimiz gün yapar ve fiyatımızı da bu aşamada belirleriz. Çalışacak personel sayısı ve gerekli aracın belirlenmesinin ardından vereceğimi fiyat işin sonunda değişikliğe uğramaz. Sektörde kurallara bağlanmamış olan kalite standartları bizim kendi tecrübelerimiz doğrultusunda belirlenmiştir ve ekiplerimiz bu bağlamda çalışmalarını sürdürür. Değişiklik insan hayatında zorunlu olan bir durumdur. Siz de bu değişikliği bizimle beraber farklı bir hale getirebilir ve bu işi bir avantaj gibi görebilirsiniz.

Ucuz Nakliyat

  • Taşınma Günü Yaşanacaklar

Pek çok müşteri için son derece stresli olan taşınma süreci aslında deneyimli ekipler ile sorunsuz bir başlangıç olabilir. Ev sahibinin kendine düşen hazırlıkları ve nakliye firmasını belirlemesinin ardından hızlanan çalışmalar taşınma gününe kadar belli bir aşamaya gelir. Belirlenen gün ve saatte adreste olan ekiplerimiz büyük eşyaları sarıp sarmalayarak işe başlarlar. Bu aşamada paketlemenin doğru yapılması yaşanabilecek sorunların en alt seviyeye inmesini sağlayacaktır. Ekiplerimiz ambalaj malzemeleri konusunda son derece titizdir ve sektörde yaşanan gelişmeleri yakından takip ederek çalışmalarını başarılı şekilde sürdürür. Doğru paketleme işlerin başarıyla sonuçlanmasında büyük etki göstermektedir.

  • Araç içerisine taşınan eşyalarınız belli standartlara göre araç içine alınır ve yolculuk esnasında zarar görmemesi için sabitlenir.
  • Yeni adresine gelen eşyalar planlı bir şekilde eve taşınır ve müşterinin belirlediği alanlara yerleştirilir.
  • Sökülen mobilyalar ilgili alanda yeniden kurulurken beyaz eşyalar da kullanılır bir şekilde teslim edilir.

Her zaman bakımlı ve farklı ebatlarda geniş bir araç filosuna sahip olan İstanbul Kent Nakliyat sunduğu hizmetler ile alanında fark yaratır. Ambalajlama ve paketleme konusuna gösterilen hassasiyet ile yaşanabilecek aksilikler en alt seviyeye indirilir ve müşteri memnuniyeti sağlanır. Firmamız gerekli gördüğü taşınma alanlarında asansörlü kurulum yaparak zaman kaybının önüne geçer. Sunduğu farklı hizmetler ile sektördeki ihtiyaçları en iyi şekilde karşılamak için kendini ve verdiği hizmetleri sürekli olarak geliştiren şirketimiz kişiye özel çözümler üretir.Ucuz Nakliyat

Titiz hizmetlerimiz ile her zaman emrinizde olur ve uzman personel kalitemiz ile güvenli bir taşınma gerçekleştiririz. %100 müşteri memnuniyeti hedefiyle gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimiz ile alanında fark yaratan işlemlerin altına imzamızı atarız. Yaptığımız her yeni iş bir sonraki işimiz için referans niteliğinde olmalıdır.

Mesaj Gönder!
1
Nakliye Hizmetine Mi İhtiyacınız Var?
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?